Skip to content

Cukiernia JoAsia

Jesteśmy małą ale bardzo ambitną firmą działającą od 2009 roku. Słodkości wytwarzane sposobem rzemieślniczym z recepturą opartą na unikatowej kompozycji naturalnych składników to wizytówka Cukierni JoAsia. Są dostępne w dziesięciu punktach.

Cukiernia JoAsia od początku swojej działalności nadąża za najnowszymi trendami przy użyciu tradycyjnych i ponadczasowych receptur. Tak też jest w przypadku lodów karpackich – produkowanych rzemieślniczo. Bazują na ekologicznych i naturalnych produktach. Mleko i śmietana dostarczane są od naszych lokalnych producentów: OSM w Jasienicy Rosielnej oraz Mlekovity z Sanoka.

Warto, też wspomnieć, że współpracujemy z lokalnymi dostawcami owoców. Dzięki unikalnej kompozycji wyróżniają się orzeźwiającym smakiem i kremową, gładką konsystencją, która zadowala wielu Klientów od lat. Jest to zasługa tradycyjnej receptury połączonej z nowoczesną linią technologiczną.

Cukiernik z Cukierni JoAsia prezentuje przygotowane ciasto
Porcja lodów w rożku w tle stoisko Cukierni JoAsia

W ofercie mamy kilkanaście rodzajów lodów, począwszy od tych o tradycyjnym smaku, po niebanalne, które powstają w Cukierni JoAsia. Nie zapomniano również o najmłodszych smakoszach lodów. Dla dzieci przygotowano specjalne lody o smaku gumy balonowej również z „czystą etykietą”.

Rzemieślnicze lody karpackie z Cukierni JoAsia zyskały też uznanie specjalistów. W 2014 r., decyzją Kapituły Pieczęci, otrzymały prawo używania marki „Made In Karpaty”. Ponadto od kilku lat cukiernia jest laureatem plebiscytu „Orły Cukiernictwa” oraz oficjalnie zyskali miano firmy „Godnej Zaufania”.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby się zapoznać z walorami smakowymi produkowanych lodów, ale także wszelakich deserów, ciast i ciasteczek, tradycyjnych szarlotek i serników…, mogą to zrobić w sklepie firmowym w Krośnie przy ul. Fryderyka Chopina 110 (dzielnica Krościenko Niżne – przy drodze Krosno – Brzozów), a także w punktach:

  • Krosno, ul. Popiełuszki 18 (przy Delikatesach Centrum)
  • Krosno, ul. Zręcińska 12 (przy Delikatesach Zielony Koszyk)
  • Zręcin, ul. Łukasiewicza 18B (przy Delikatesach Centrum)
  • Jedlicze, ul. Brzozowa 2 (przy Delikatesach Centrum)
  • Haczów (przy rondzie)
  • Jasienica Rosielna (przy Delikatesach Centrum)
  • Jaśliska (rynek)
  • Krempna (centrum)
  • Krosno, ul. Bursaki (kompleks basenów – od 19 czerwca)